2018 CEV Beach Volleyball European Masters Pelhrimov

Největší zimní beachvolejbalová událost v České republice je za námi.

Perfektní akce konaná v areálu Beachwell v Pelhřimově přinesla zklamání i hodně radosti.

Hodně radosti nám přinesla ženská kategorie, kde celkové vítězství vybojovala dvojice Kolocová – Kvapilová. A to, zejména v prvním setu (21:8), rozdílem třídy.

Tato dvojice ve čtvrtfinále porazila dvojici Kolocová – Hermannová. Třetí česká ženská dvojice Nakládalová – Bonnerová prohrála oba zápasy ve skupině.

Zklamání nám přinesly výkony v kategorii mužů, kde do čtvrtfinále postoupila dvojice Perušič – Schweiner, ale podlehla po vyrovnaném boji silné dvojici Plavins – Tocs.

Další dvě dvojice, které se dostaly do hlavní soutěže – Berčík – Dumek a Pihera – Mysliveček však neuhrály ani set (i když někdy chybělo velmi málo) a skončily v základních skupinách.

Vítězem mužské kategorie je holandská dvojice Brouwer – Meeuwsen, která porazila polskou dvojici Kantor – Losiak.

Výsledky po jednotlivých zápasech – muži a ženy.